Gemenci Kosárközösség Egyesület

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres

Pékáru

Szűrés
Új termékek
Csak új termékek
Allergének
biodinamikus, bio
tojásmentes
gluténmentes
tejmentes
cukormentes
sls free
Állatkísérletmentes
Pálmaolajmentes
Parabénmentes
Lejárat közeli termék
Előrendelhető termék
vegán
Ajándékcsomag
Alkoholos termék 18 év felett vásárolható
További szűrők
Ár szerint

Omlós sajtos rúd

Kíváló sós nasi,ami nem tartalmaz mesterséges összetevőket,tartósítószert!  500 gramm Összetevők: liszt,vaj,tejföl,sajt,tojás,só

2990 Ft / doboz
5.98 Ft/g

Pisztáciás-málnás isler - Étcsokoládés és fehércsokoládés

Trendi ízharmónia karikába zárva. Darált pisztáciával készült omlós isler tészta, házi málnalekvárral töltve, belga étcsokoládéval mártva.  Nem tartalmaz mesterséges összetevőt. Doboz tartalma: 2 db isler ( 1 db fehércsokis, 1 db étcsokis)  Összetveők: liszt,pisztácia,vaj,cukor,tojás,málnalekvár,étcsokoládé,fehércsokoládé 

1800 Ft / doboz
900 Ft/db

Pisztáciás/málnás isler - Fehércsokoládés

Trendi ízharmónia karikába zárva. Darált pisztáciával készült omlós isler tészta, házi málnalekvárral töltve, fehércsokoládéba mártva.  Összetevők: liszt,vaj,pisztácia,tojás,cukor,málnalekvár,fehércsokoládé. Doboz tartalma: 2 db isler   Nem tartalmaz mesterséges összetevőt,adalékanyagot.

1800 Ft / doboz
900 Ft/db

Sós teasütemèny

Ezt a sós teasütit nem lehet abbahagyni!  Nagyon finom, ropogós, extra vajas! Napokig ropogós marad! Nem tartalmaz semmilyen mesterséges összetevőt, tartósítószert! Összetevők: liszt,vaj,tejföl,tejszín,tojás,só,magvak

4500 Ft / kg
4500 Ft/kg

Tejtermék és tojás fehérje mentes, kovászos kalács .

Összetevők: Bll 55 liszt, kovász, cukor, olivaolaj, tojássárga, csipett só, rizsital.

2100 Ft / db
4.2 Ft/g